Rejsy rodzinne 2017

Jak co roku zapraszamy na rodzinne wakacje z dziećmi do Chorwacji. Chorwacja to gwarancja dobrej pogody. Słońce, ciepłe, krystaliczne czyste morze, przyjemny wietrzyk. Najlepiej zwiedzać ten przepiękny kraj jachtem.
Rejsy rodzinne to wspaniałe wakacje, które pozwalają odpoczywać każdemu. Codziennie jesteście na innych plażach, codziennie spacerujecie po innej miejscowości, odwiedzacie mnóstwo miejsc, których nie moglibyście odwiedzić podczas jednego stacjonarnego wyjazdu, a to wszystko w atmosferze beztroskich wakacji.

 

W tym sezonie zapraszamy na rejsy rodzinne w następujących terminach:

  • 29.07.-5.08

Cena udziału w rejsie: dorośli 1500 zł, dzieci 1300 zł

  • 12.08.-19.08

Cena udziału w rejsie: dorośli 1500 zł, dzieci 1350 zł

  • 2.09.-9.09

Cena udziału w rejsie: dorośli 1420 zł, dzieci 1270 zł

  • dowolne terminy – jeśli zbierzecie swoją rodzinną załogę

Rejsy rozpoczynają się i kończą w tych samych portach na terenie Chorwacji:

Zadar, Sukosan, Biograd na moru, Vodice, Sibenik, Primosten, Trogir, Split, Kastela

  • Kasa jachtowa

Wszystkie dodatkowe koszty rejsu tj. wyżywienie, opłaty portowe, zużyte paliwo, sprzątanie końcowe, ubezpieczenie kaucji, dodatki wybrane przez załogę (np. silnik do pontonu) są pokrywane z kasy jachtowej. Orientacyjna składka do kasy jachtowej w sezonie 2017 wynosi: 150 Euro / osoby dorosłe, 100-130 Euro / dzieci. Pozostałość kasy jachtowej jest rozliczana po rejsie na załogę.

  • Dojazd – własny lub autokar

 

Jak wyglądają wakacje na jachcie?

W Chorwacji kierujecie się do mariny (portu jachtowego), z której rozpocznie się wasz rejs. W marinach zawsze są łazienki, gdzie możecie się odświeżyć po podróży, są bary i restauracje. Na miejscu w godzinach popołudniowych spotkacie się ze sternikiem, który zaprosi was na jacht, przydzieli kabiny i pokaże co i jak działa. Jeśli dołączacie do załogi to poznacie się wszyscy, uzupełnicie zakupy i jak wszystko będzie gotowe to w godzinach późnopopołudniowych lub następnego dnia z rana wypłyniecie w kierunku nowego miejsca.


Żeglować będziecie w zasięgu lądu i wysp. Jak będziecie mieli ochotę np na kąpiel to wybieramy ładną pobliską zatokę i wskakujemy do wody. Jeśli spodoba się wam jakaś miejscowość, będziecie chcieli odwiedzić ciekawe miasteczko to kierujemy się do tego miejsca. Nocować możemy tam gdzie nam się spodoba. Przy brzegu w porcie lub w bezpiecznej zatoce na kotwicy. Wtedy na ląd dostajemy się pontonem, który zawsze jest na jachcie. Nigdzie się nie spieszymy. Nie „zbieramy mil” tylko odpoczywamy. Chcemy gdzieś zostać dłużej to zostajemy, chcemy płynąć w nowe miejsce to płyniemy. Rejsy rodzinne traktujemy bardzo rekreacyjnie.

 

 

 

Na jakich jachtach żeglujemy?

Nasze rejsy organizujemy na bezpiecznych, komfortowych jachtach morskich. Każdy jacht posiada oddzielne kabiny dwuosobowe, jedną lub więcej łazienek z wc i prysznicem. Centralną część jachtu stanowi salon (mesa), gdzie znajdują się kanapy i stół. Na każdym jachcie jest również wyposażona we wszystkie naczynia, lodówkę, kuchenkę i zlew kuchnia. Tutaj wspólnie przygotowujemy posiłki na rejsie.

 

 

 

 

Na zewnątrz znajduje się słoneczny kokpit z ławami do siedzenia i rozkładanym stołem. To tutaj załogi spędzają większość czasu. Nad kokpitem zawsze jest rozkładana osłona przeciwsłoneczna, która daje przyjemny cień.

Pływamy głównie na żaglach, jednak wszystkie jachty posiadają też napęd silnikowy, który wykorzystujemy przy bezwietrznej pogodzie i przy manewrach w portach.

 

 

 

SŁONECZNE REJSY

ZAPRASZAMY DO CHORWACJI