Rejs katamaranem w Chorwacji

Piękne zakątki Chorwacji, miasteczka na wyspach, zatoki i plaże tym razem będziecie mogli zwiedzić na pokładzie komfortowego katamaranu.

Kiedy i gdzie:

W terminie od 6 do 13 lipca zapraszamy na rejs katamaranem w Chorwacji.

Wypływamy z Sukosanu. Podczas rejsu planujemy opłynąć wyspy Ugljan, Molat, Dugi Otok i odwiedzić Kornaty. Jednak ostateczny kształt trasy rejsu zaplanujemy wspólnie z całą załogą.

Na ten rejs zapraszamy osoby dorosłe.

Rejs rozpoczynamy w sobotę po południu. Żeglujemy rekreacyjnie pomiędzy wyspami. W ciągu dnia zatrzymujemy się kilka razy dziennie na kąpiele w zatoczkach i codziennie odwiedzamy inne miejscowości. Wieczorem będzie czas na relaks i długie nocne biesiady w miastach i na pokładzie.

O katamaranie:

Żeglowanie katamaranem daje duże poczucie komfortu bez przechyłów i nadmiernego kołysania. Obszerne kabiny, wygodny salon,  kokpit mieszczący całą załogę oraz dużo miejsca do opalania. Rejs katamaranem polecamy osobom, które cenią sobie przestrzeń i wygodę podczas wakacji na wodzie.

Niewielkie zanurzenie katamaranu umożliwia kotwiczenie w niewielkiej odległości od brzegu, a dwa kadłuby pozwalają na rozwinięcie znacznie większej prędkości niż na jachcie jednokadłubowym.

Do dyspozycji gości dostępne są cztery 2 osobowe kabiny oraz dwie pojedyncze koje na dziobach. Na pokładzie będzie 8-10 osób. Na katamaranie są 2 wygodne łazienki z prysznicami i wyposażony aneks kuchenny, gdzie będziemy przygotowywać posiłki.

Rejs poprowadzi doświadczony sternik, a każdy chętny będzie mógł stanąć za sterem i uczyć się żeglarstwa.

Koszty rejsu:

  • Miejsce w kabinie 2 osobowej: 2900 zł
  • Cała kabina 2 osobowa: 5600 zł
  • Miejsce w kabinie dziobowej: 1700zł

Obowiązkowe opłaty:

  • transit log i ubezpieczenie kaucji ok 70 euro / osoba
  • Składka do kasy jachtowej: 200 euro / osoba (pozostałość kasy jachtowej załoga rozlicza na siebie. Z kasy jachtowej pokrywamy koszty wyżywienia, portów, zużytego paliwa do katamaranu).
  • Chorwacka opłata turystyczna: 1 euro /osoba/doba

Dojazd we własnym zakresie lub autokarem w cenie 494 zł w obie strony.

 

Zapraszamy do kontaktu przez formularz kontaktowy z boku strony