Majówka Chorwacja 2017 Rejsy

 

Majówka Chorwacja 2017 Rejsy

 

Majówka 2017 wypada w tym roku bardzo korzystnie. W Chorwacji temperatura już wzrasta i morze się ogrzewa. Wystarczy jedna noc drogi i już jesteście na słonecznym wybrzeżu.

Na cenę rejsu składają się:

Cena za miejsce na rejsie

  • 1100zł / osoba lub 1950zł / 2 osoby (cała kabina)

Składka do kasy jachtowej

  • 150 Euro

Dojazd do Chorwacji

  • własny lub autokar 420zł / osoba w obie strony

Kasa jachtowa pokrywa wszystkie koszty rejsu. Z niej kupuje się prowiant, opłaca postoje i zużyte paliwo.

Termin rejsu:

  • sobota 29.04.2017 do 06.05.2017. sobota
  • Rozpoczynamy i kończymy w tym samym porcie (autokar dowozi i odbiera załogi z portów)

W porcie możliwość skorzystania z parkingu dla samochodów.

Wspaniały urlop na luksusowych jachtach dostępny dla każdego w przystępnej cenie

 

W tym roku jak zwykle oferujemy nasze rejsy majówkowe dla wszystkich chętnych, którzy poznali już smak żeglarstwa jak również dla tych, którzy mają dopiero ochotę spróbować.

Tydzień spędzony podczas rejsu na jachcie będzie dla każdego niezapomnianą przygodą.

W rejsy po Chorwacji wypływamy z marin środkowej Chorwacji pomiędzy Zadarem a Splitem.

 

Pływamy na komfortowych jachtach żaglowych z hotelowym wyposażeniem, kabinami, łazienką z ciepłą wodą, aneksem kuchennym i salonem.

Możecie zdecydować się na czarter jachtu w Chorwacji ze skipperem jeśli macie swoją ekipę lub możecie dołączyć do rejsów organizowanych przez nas indywidualnie. Wtedy poznacie nowych ludzi i przeżyjecie wspólnie wspaniałą przygodę pod żaglami.

 

 

 

Jeśli macie ochotę na wspaniały urlop to zapraszamy.

 

 

Na jachtach śpimy w 2 osobowych kajutach. W ciągu dnia żeglujemy i zatrzymujemy się w przybrzeżnych miastach. Odległości, które dzielą wyspy są niewielkie co pozwala na częste postoje w uroczych miejscach.

Noclegi planujemy w portach lub osłoniętych zatokach.

Codziennie odwiedzamy nowe miejsca a po drodze podziwiamy niesamowite widoki, które zauroczą każdego. Podczas rejsu po Chorwacji poznacie nowe przepiękne miejsca, których nie będziecie mieli okazji zobaczyć z lądu. Chorwackie wyspy z malutkimi rybackimi wioskami, przepiękne zatoczki i zachwycające nadmorskie miasta zbudowane z miejscowego kamienia zachwycają każdego, kto je ujrzy.

Woda w morzu na majówce pozwala już zwykle na kąpiele i jest wtedy zdecydowanie cieplejsza niż nasz Bałtyk w lipcu i sierpniu.

Amatorzy wędkarstwa mogą zabrać sprzęt i skosztować wędkarstwa morskiego. Tutaj brania są zapewnione a holowanie morskiej ryby daje wielką frajdę.

 

 

W ciągu dnia żeglujemy, popołudniami i wieczorami zwiedzamy, a noce przeciągają się do białego rana na jachtowych imprezach z miejscowym winem i rakiją.

 

 

 

 

 

Na rejsach nie wymagamy umiejętności żeglarskich ani pływackich. Podstawową wiedzę o żeglowaniu i obsłudze jachtu przekażemy podczas szkolenia przed wypłynięciem, a chętni mogą zdobyć żeglarskie doświadczenie w trakcie rejsu. Uważamy, że wiedzą żeglarską należy się dzielić i ją przekazywać i zawsze chętnie będziemy Was uczyć tej pięknej sztuki.

 

Na majówkę wypływamy w kilka jachtów i trasy rejsów ustalamy wspólnie z załogami.

Na jednym z rejsów na majówkę będziemy odwiedzali także Dubrownik – mamy wolne miejsca. Zapraszamy

 

Słoneczne Rejsy – Rejsy morskie dla każdego