Kilka słów o nas


Żeglarstwo to nasza pasja. Od lat żeglujemy po ciepłych morzach śródziemnych i umożliwiamy Wam poznanie tego sposobu spędzania wolnego czasu.

Czarterujemy jachty od sprawdzonych firm, współpracujemy z naszymi przyjaciółmi w organizacji rejsów i dokładamy wszelkich starań, aby Wasz wypoczynek na żaglach był jak najbardziej udany. Wiemy jak cenny jest urlop. Z nami możecie odkrywać niezwykłe miejsca, poznawać ciekawych ludzi i rozwijać żeglarskie zainteresowania.
Oferujemy czartery jachtów na większości akwenów czarterowych na świecie, ale naszym ulubionym kierunkiem jest Chorwacja. Kraj bardzo przyjazny, ze świetnym klimatem, dobrymi wiatrami, krystalicznie czystym i ciepłym morzem adriatyckim, bogatą ofertą jachtów do czarteru, świetną bazą nowoczesnych, utrzymanych w najwyższych standardach marin.

Mnóstwo wysp w niewielkich odległościach z urokliwymi portami, kamienną nadmorską zabudową z wąskimi uliczkami, wspaniałą śródziemnomorską kuchnią oferującą ryby i dania z owoców morza, a do tego wszystkiego wyśmienite wina z chorwackich winnic.

 

Oferując czarter jachtów, dostarczamy dla naszych Klientów kompleksowych informacji o rezerwacji tj. dostępności jachtów w danym terminie, cenie jachtu z uwzględnieniem rabatów, opłat obowiązkowych i ewentualnych dopłat do wybranych opcji.

Czarterujący otrzymuje od nas specyfikację danego jachtu i informacje o jego stanie zgodnie z danymi armatora.

Zawsze macie możliwość zadawania pytań, aby dowiedzieć się jak najwięcej o interesującym Was jachcie.

 

 

 

Dokonujemy rezerwacji wybranego jachtu i załatwiamy wszystkie formalności z zagraniczną firmą, które są potrzebne na tym etapie. Dostajecie od nas potwierdzenie swojej rezerwacji, wystawione przez armatora na Wasze nazwisko.

 

 

 

Dla żeglarzy planujących samodzielnie zorganizować rejs proponujemy pomoc w ustaleniu szczegółów wyprawy. Możemy zaproponować trasę rejsu zależnie od kondycji załogi, pomóc w wyborze odpowiedniego jachtu, podpowiedzieć jak się zaprowiantować, jak dotrzeć na miejsce.

Jeśli potrzebujecie informacji odnośnie naszej oferty, macie pytania, wątpliwości to zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Odpowiemy na Wasze pytania, doradzimy i pomożemy zorganizować urlop na żaglach.

 

Żeglarska ferajna