Czarter jachtów Czarnogóra


flaga Czarnogóra

  • Czartery z Zatoki Kotorskiej, Budvy i Baru
  • Jachty z pozwoleniem na opuszczenie wód terytorialnych Czarnogóry
  • Baza startowa dla rejsów do Chorwacji, Albanii, Grecji i Włoch

Zapytaj o czartery jachtów

Czarnogóra wyspa Sv.Stefan

 

  Miejsce gdzie góry wpadają do morza. Pomimo stosunkowo krótkiej linii brzegowej Czarnogóra jest ciekawym miejscem do czarteru. W ciągu tygodniowego rejsu można pozwolić sobie na zwiedzenie ciekawych miejsc wzdłuż całego wybrzeża. Niewielkie odległości i bliskość lądu sprawiają, że akwen jest przyjazny żeglarzom nieplanującym spędzać wielu godzin podczas żeglugi, lecz chcącym przeznaczyć część czasu na zwiedzanie. Czarter jachtów w Czarnogórze możliwy jest z Zatoki Kotorskiej, z Baru i Budvy.

 

Dużym plusem czarteru jachtów z Czarnogóry jest możliwość żeglugi poza granice. Większość z czarterowanych jachtów ma w cenie pozwolenie na opuszczenie wód terytorialnych Czarnogóry. Dzięki temu można łatwo dostać się np. do chorwackiego Dubrovnika. Przy czarterze dwutygodniowym Czarnogóra jest świetną bazą, z której można wyruszyć np. do Grecji.

Odwiedzając Czarnogórę warto zobaczyć Stare Miasto w Kotorze, wpisane na światową listę dziedzictwa UNESCO, Stare Miasto w Budvie oraz słynną wyspę Sveti Stefan. Szczególnie polecamy odwiedziny miejscowości Stari Bar i zwiedzanie kamiennych ruin zakończone kolacją w jednym z miejscowych lokali. Położenie i widoki są naprawdę warte poświęcenia czasu. Nie wolno też zapomnieć o zaopatrzeniu się w rewelacyjną, a mało znaną czarnogórską oliwę.