Czartery jachtów Grecja


Flaga Grecji

  • Ponad 500 jachtów do czarteru z Grecji
  • Długi sezon żeglarski
  • Małe koszty żeglowania

Zapytaj o czartery jachtów

Czarter jachtów Grecja Santorini

 

 

 

Dla żeglarzy spragnionych wiatru i przestrzeni proponujemy czartery jachtów w Grecji.

Ponad 3000 wysp i ponad 15000 km linii brzegowej. powoduje że jest to jeden z najbardziej popularnych kierunków żeglarskich na świecie.Do tego żeglarska pogoda przez większość roku, wiatry, błękitne niebo i lazurowa woda.
Po Grecji można żeglować latami, a i tak zawsze będziemy odkrywać nowe zachwycające miejsca.
Decydując się na czarter jachtu w Grecji można zawsze liczyć na dobre wiatry. Baza greckich marin do czarteru obejmuje morze jońskie i Peloponez, rejon Aten, północną Grecję i morze egejskie z Dodekanezem. Taki wybór spośród marin umożliwia żeglarzom dobre zgranie czarteru z lotem i dotarciem na miejsce.
Greckie wyspy są bardzo zróżnicowane. Każdy archipelag jest inny, wyspy dzielą różne odległości, wieją inne wiatry, są inne plaże i na każdej można poznać nowe smaki.
Greckie mariny i porty są w bardzo przystępnych cenach i postoje w nich nie uszczuplą znacząco kasy jachtowej.

Jachty przeznaczone do czarteru pochodzą ze znanych stoczni i są komfortowo wyposażone. Duży wybór jachtów i marin, z których możecie rozpocząć rejs sprzyja dobremu zgraniu z połączeniami lotniczymi.

W Grecji możliwe są również czartery niestandardowe tzn. np 10 dniowe, na większości jachtów można zredukować lub znieść kaucję za jacht wykupując bezzwrotne ubezpieczenie kaucji.

Jeśli poszukujecie jachtu do czarteru w Grecji to zapraszamy. Napisz do nas i zobacz jaką propozycję czarteru przygotujemy na Wasz rejs.