Czartery first minute 2018

 

Żeglarski sezon 2018 w Chorwacji już wkrótce się rozpocznie więc najwyższa pora planować tegoroczne rejsy.

Wiele nowych jachtów wypłynie w tym sezonie na Adriatyk. W ofertach armatorów pojawiły się nowiutkie Bavarie, Dufoury GL, Oceanisy i wiele innych tegorocznych konstrukcji.

Sporo ze starszych jachtów przeszło gruntowną renowację, aby w niskich cenach zapewnić jak najlepsze warunki podczas rejsów.

W Chorwacji powstały i powstają ciągle nowe mariny, a kilka z tych istniejących przeszło rozbudowę i remonty.

Słońce, czyste morze i wiatr są jak zwykle i zachęcają wszystkich do odwiedzenia tego pięknego europejskiego kraju, a gościnni mieszkańcy oczekują na turystów.

 

Początek roku to największe rabaty na czartery

 

Początek roku to spory ruch na rynku czarterowym, a to dlatego, że na początku roku armatorzy proponują najlepsze oferty na czartery „first minute” i jest spory wybór jachtów.

Jeśli już wiecie, że chcecie popłynąć w tym roku w rejs po Chorwacji to styczeń jest najlepszym okresem żeby zarezerwować jacht.

Obniżki cen sięgają do 40%

Na początku roku otrzymacie także dodatkowy rabat od nas

 

Dokładnie przeglądamy oferty armatorów, aby znaleźć dla Was najlepszy jacht, który będzie idealnie dopasowany do oczekiwań załogi. Zawsze chętnie pomożemy wybrać i zwrócimy uwagę na istotne szczegóły.

W ofercie posiadamy zarówno najnowsze, świeżo zwodowane jachty jak również jachty kilkuletnie, które są świetnie utrzymane i gotowe do żeglugi.

Dla żeglarzy, którzy cenią sobie odpoczynek na wodzie i doceniają dobre szkutnicze wykonanie starszych jednostek bardziej niż trendowe zabudowy nowoczesnych jachtów dostępne są również jachty z tzw linii ekonomicznej w bardzo korzystnych cenach.
 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Znajdziemy odpowiedni jacht dla każdego żeglarza.

Pytania można zadać bezpośrednio ze strony przez formularz kontaktowy.

 

Dla zorganizowanych grup, rodzin możemy zaproponować czarter wybranego jachtu z naszym sternikiem, który zajmie się prowadzeniem i zadba o bezpieczeństwo waszego rejsu.

Pomożemy także w wyborze trasy rejsu, sporządzeniu listy zakupowej i wszystkich szczegółach związanych z urlopem pod żaglami.